Honoring the Best of the Best
At Go Sports America, we believe that all athletes are champions. By just putting on a uniform and getting out on the court, you're showing that you're not afraid to take the ball and do the best you can. However, there are always a few athletes who show they have a little something extra. We want to salute them by naming them to our All-Tournament Team. Congrats!
2023
Boys (Pictures in gallery page)
Matthew Burkhart-Union Grove
Codie Jones - Brown Deer
Dahir Abdullahi - Greenfield
Samuel Pitrof - Racine Lutheran
Malachi Lmani Racine Lutheran
Caden Gustafson - Waterford
Rashad Crowder - Tremper
Fait - BCC
Andrew Squer - Bradford
Manassen Stackhouse - ITA
Conner Roffers - Burlington
Jaxson MOss - Park
Dominic Santerelli - St Joes
Vande Water - Shoreland
William Barris - Christian ife
Griffin Schultz - Union Grove
Cristian Thompson - Ronald Reagan
Kaden Coppage - Case
Quin Burns - Westosha
Andrew Sauer-Bradford
Drew Lang - Burlington
Christian Irsligers - WIlmot
Leland Janasiak -Horlick
Michael Furr - Case
Donovan Hoover - Riverside
Agape Keys - Milwaukke Adcademy
Lavarus Currie - ITA
Girls (Pictures in the gallery page)
Adrianna Gonzalez - ITA
Cardin Johnson - Westosha
Carri Hicks - Racine Case
Ashey Lamers -Union Grove
Mallory Jens - Greenfield
Josephine Tenuta - Tremper
Rory Zuehlsdorf -Prescott
Ellie Khrish - Park
Lily Meo - ITA
Frankie Mclain -St. Joes
Rhianna Barker - Bradford
Trinity Miller - Horlick
Laila Collier - St. Cats
Lyanna Green - Bradford
Nevaeh Watson - Case
Lila Pottridge - Prescott
Kamryn Lecce - St. Joes
2022
Boys (Pictures in gallery page)
JR Lukenbill - Burlington
Cam McIntosh - Horlick
Kaleb Shannon - Prairie School
Ashton Turner - Badger
Blake Flether - Horlick
Latravion Fenderson - Prairie School
Brad Lyon - Badger
John Kinzler - Westosha
Manasseh Stackhouse - Indian Trail
Akari Reduand - Racine Lutheran
Eric Kenesie - St. Joes
Daeyzjuan Williams - Racine Park
Owen Hahm - Shoreland Lutheran
Demarion Burch - Milwaukee Hamilton
Jack waters - Union Grove
Jackson Wilhelmson - Indian Trail
Karson Skilos - Burlington
DJ Carr - Racine St Cats
Zach Montgomery - Union Grove
Jamarion Bateman - Milwaukee Academy Science
Jake Christiasen - Wilmot
Elijah Griffin - Westosha
Jamison Beesley - Waterford
Peter Stapleton - St Joes
Aantay Johnson - Reuther
Isiah Robinson - Park
Rmoni Beais - Zion Betten
Matthew Lesnik - Tremper
Dermarion Brumbley - Case
Girls (Pictures in the gallery page)
Reece Rynberg - Westosha
Mckenna Johnson - Wilmot
Ella Clapp - Burlington
Sarah Strande - Racine Lutheran
Adrianna Gonzalez - Indian Trail
Emily Giese - Tremper
Brinley Clapp - Burlington
Syd Ludrigsen - Union Grove
Naveah Thomas - Bradford
Taccarrii Hicks - Racine Case
Julia Kellner - Racine Lutheran
JJ Glass-Barnes - The Prairie School
Syderah Farmer - Bradford
Nevaeh Thomas - Bradford
Ameri Lawson - Horlick
Meg Decker - The Prairie School
Na'zyia Bobo - Kensoha St. Joes
Sophia Rampulla - Union Grove
Maddie Haubrich - Westosha
Ava Collier White - The Prairie School
2021
Boys
Jermarion Jones - Reuther
Will Starks - Tremper
Bryce Wallace - Indian Trail
Keviyon Price - Bradford
Antonio Moyao - Shoreland
Tyson Skalecki - Union Grove
Andrew Alia - St. Joes
Devin Griffin - Westosha
Amari Jedkins - Case
Manasseh Stackhouse - Indian Trail
Alijah Matthews - St. Cats
Caiden Lecce - St. Joes
Michael McNabb Jr - Grafton
Jeremiah Silva - Milwaukee Pulaski
Jack Rose - Westosha
JR Lukenioll - Burlington
Connor Roffers - Burlington
DeMarcus Imani - St Cats
Gavin Zawicki - Racine Lutheran
Reed Dasan - Greenfield
Matt Schulte - St. Joes
Terryon Brurnby - Case
Girls
Aliana Brown - Tremper
Grace Peltier - Indian Trail
Riley Spencer - Westosha
Adrianna Gonzales - Indian trail
Reese Jaramillo - Prairie School
Elle Reynolds - Westosha
Nevaeh Thomas - Bradford
Madelyn Stevens - Wilmot
Jayden Hill - St. Joes
Nevaiah Bell Tenner - Racine Lutheran
Emily Giese - Tremper
Addie Miller - Janesville Parker
JJ Barnes - Prairie School
Sophia Rampulla - Union Grove
Syderah Farmer - Bradford
Deja Rivers - St. Joes
2019
Boys
Max Glass - Bradford
Jake Gross - Tremper
Antuan Nesbitt - The Prairie School
Jack Rose - Westosha
Shilo Bowles - West Allis
Joey Berezowitz - Burlington
Blake Hoffman - Tremper
Kenny Garth - Westosha
Najashi Tolefree - West Allis
Kevin Sandman - Wilmot
Brady Wilks - Racine Lutheran
Da’Quantae Sawyer - Bradford
Andrew Alia - Kenosha St. Joes
Anthony Bernero - Indian Trail
Girls
Jasmyn Demrow Calvin - Janesville Parker
Nevaeh Thomas - Bradford
Haley Christiansen - Bradford
Brooke Clements - Tremper
Tina Shelton - Janesville Parker
Kalina Winslow - Indian Trail
Makayla Blanc - Kenosha St. Joes
Andrea Palmen - The Prairie School
Ellie Reynolds - Westosha
2018
Boys
London Glass - Wilmot
Jake Gross - Tremper
Arlind Zemaj - Indian Trail
Joey Berezowitz - Burlington
Ezra Stargell - Indian Trail
Azarien Stephens - Racine St. Catherine’s
Zayshan Coleman - Tremper
Jaeden Zackery - Central
Jayden Davis - Racine Lutheran
T.J. Fullilove - Indian Trail
Maxwell Glass - Bradford
Tim Berry - St. Joseph
Andrew Alia - St. Joseph
Antwan Nesbit - Racine Prairie
Girls
Caroline Strande - Racine Lutheran
Jolie Larsen - Racine Prairie
Sydney Strelow - Bradford
Brianna May - Indian Trail
Sadie Gilbert - Racine St. Catherine’s
Brooke Foster - Racine Prairie
Ayanna Ester - Tremper
Katie Matrise - St. Joseph
Sara Backus - Central
Andrea Palmen - Racine Prairie
Allison Lynn - Tremper
Share On: